Google+

 

Muzeum w sieci         Wirtualne zwiedzanie


 


 

ORGANIZATOR MUZEUM

Wszystkie odwiedziny: 6309423
Unikalne odwiedziny: 6091896


 

Laureaci konkursu "Zaproś mnie do swojej bajki"

Na konkurs plastyczny „Zaproś mnie do swojej bajki” organizowany przez Muzeum Zamoyskich w Kozłówce napłynęło blisko tysiąc prac plastycznych. Ich autorami byli uczniowie ze szkól podstawowych województwa lubelskiego. Obradami jury przewodniczyła Dyrektor naszego Muzeum, Anna Fic-Lazor.

Zamieszczamy listę laureatów konkursu plastycznego „Zaproś mnie do swojej bajki” Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Nagrodzone dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz grupowe bilety wstępu do naszego Muzeum dla klas, w których się uczą. List z podziękowaniem za udział w konkursie trafi także do dyrektorów szkół nagrodzonych uczestników.


1. PINOKIO

Gabriela Król, Szkoła Podstawowa w Tchórzewie, Tchórzew 186, 21-345 BORKI
Opiekun Beata Zwolińska


2. DZIADEK DO ORZECHÓW

Weronika Kornaga, klasa VI, Szkoła Podstawowa numer 3 Im. Doktora Janusza Petera, Ul. Żwirki i Wigury 6; 22-600 Tomaszów Lubelski
Opiekun Iwona Jędruszko


3. CALINECZKA

Magdalena Czajka, klasa V, Zespół Szkół w Kocku, Szkoła Podstawowa, 21-150 KOCK
Opiekun Elżbieta Krakowiak


4. PAN TWARDOWSKI

Kinga Kaziród klasa V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu, Ul. Biłgorajska 11, 23-414 KSIĘŻPOL

 

5. GŁUPI JASIO, Marcelina Troć klasa IV

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, Ul. Hrubieszowska 102/2, 22-100 CHEŁM
Opiekun Joanna Chilczuk


6. RZEPKA, Tymoteusz Głuchowski, klasa III, Szkoła Podstawowa numer 3 im. Adama Mickiewicza, Ul. Urzędowska 435, 23-200, Kraśnik
 

7. KOT W BUTACH, Szymon Krzywdzik, lat 6, Szkoła Podstawowa numer 4, Ul. Hiacyntowa 69, 20-143 Lublin


8. SMOK WAWELSKI, Kamil Prabucki, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. księdza Jana Twardowskiego, Ul. Partyzantów 13, 22-200 Włodawa
Opiekun Katarzyna Smolik
 

9. BAJKA O ZŁOTEJ RYBCE, Katarzyna Nosal, 9 lat, Gminny Ośrodek Kultury, Ul. Różana 10, 21-025 NIEMCE
 

10. KRUK I LIS, Aleksandra Woroszyło, klasa VI, Zespół Szkół w Białce koło Radzynia Podlaskiego, 21-300 Radzyń Podlaski
Opiekun Grażyna Hankiewicz
 

11. Legenda o smoku wawelskim, Blanka Klimek, klasa II, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Skrzydła, Ul. Jutrzenki 22, 20-538 Lublin
Opiekun Aleksandra Wilczewska
 

12. CALINECZKA, Oliwia Purc, klasa III, Szkoła Podstawowa w Turce
 

13. U KRÓLOWEJ TART, Kinga Zielińska, klasa III, Zespół Szkół w Białce koło Radzynia Podlaskiego, 21-300 Radzyń Podlaski
Opiekun Grażyna Hankiewicz
 

14. SMOK WAWELSKI, Izabela Sobocka, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Brzostówce, Brzostówiec, 21-300 Radzyń Podlaski
 

15. BRZYDKIE KACZĄTKO, Julia Kubera, klasa I, Szkoła Podstawowa numer 4 im. Jana Pawła II, Ul. Kosmonautów 11, 21-100 Lubartów
 

16. SMOK WAWELSKI, Mikołaj Michałowski, Szkoła Podstawowa w Czaplinku, Ul. Wałecka 49 78-550 Czaplinek
Opiekun Marlena Czech
 

17. Królowa Śniegu Matylda Kędra, klasa VI, Szkoła Podstawowa numer 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 22-600 Tomaszów Lubelski
Opiekun Anna Woś
 

18. CZTEREJ MUZYKANCI Z BREMY, Maja Mazurek, klasa III, Szkoła Podstawowa numer 2, Ul. Partyzantów 27/29, 22-100 Chełm
 

19 POPIEL I MYSIA WIEŻA, Dominika Zdanowicz, klasa III, Szkoła Podstawowa numer 2, Ul. Partyzantów 27/29, 22-100 Chełm
Opiekun Halina Czerniawska
 

20. LEGENDA O FLORIANIE SZARYM, Szymon Drozd, klasa III, Szkoła Podstawowa numer 7 im. A. Mickiewicza, Ul. Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość
 

21 BRZYDKIE KACZĄTKO, Wiktoria Błaszczyk, klasa V, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Bystrzyca 92, 20-258 Lublin 62
 

22. KOT W BUTACH, Anna Grzelak, klasa II, Szkoła Podstawowa im A.Mickiewicza, Ul. Tysiąclecia 143, 24-103 Żyrzyn
Opiekun Ewa Niezgoda
 

23. PASTERKA I KOMINIARCZYK, Aleksandra Bojczuk, Szkoła Podstawowa w Dębicy, 21-102 Ostrówek
 

24. BRZYDKIE KACZĄTKO, Kamil Sugier, klasa VI, Zespół Szkół w Kamionce, Ul. Lubartowska 55 21-132 Kamionka
Opiekun Danuta Małyska
 

25. MAŁA SYRENKA, Narnia Manukyan, klasa IV, Szkoła Podstawowa numer 7 w Świdniku, Ul. Armii Karjowej 3, 21-040 Świdnik
Opiekun Małgorzata Łągiewka
 

26. PRZERWANY HEJNAŁ, Bartosz Śniecikowski, klasa II, Zespół Szkół numer 2 im. A.Mickiewicza, Ul. Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość
 

27. MAŁA SYRENKA, Aleksandra Ołówka, klasa I, Szkoła Podstawowa numer 30 w Lublinie, Ul. Nałkowskich 110, 20-470 Lublin
 

28. PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, Natalia Wróbel, klasa II, Szkoła Podstawowa numer 1, Ul. Legionów 3, 21-100 Lubartów
Opiekun Iga Mazurek-Racka
 

29. KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU, Wiktoria Dudzik, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Woli Sernickiej
Opiekun Magdalena Bednarczyk
 

30. PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK, Karolina Szacoń, klasa III, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Puchaczowie
Opiekun Barbara Smolak

 

31. CZERWONY KAPUTREK, Błażej Krzeszowski, klasa II, Zespół Szkół Podstawowych, Ul. Lelewela 37, 22-440 Krasnobród
 

32. KOT W BUTACH, Amelka Kryszczuk, klasa I, Zespół Szkół w Krasieninie
 

33. NOWE SZATY CESARZA, Klaudia Bronisz, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Ul. Szaniawskiego 64, 21-100 Lubartów
Opiekun Edyta Weremczuk
 

34. KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU, Paulina Nowak, klasa III, Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego, Ul. Paśnikowskiego 6, 20-707 Lublin
 

35. KOT W BUTACH, Kalina Marzec, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie
Opiekun Modesta Szczęsna


36. SMOK WAWELSKI, Jakub Jach, klasa IV, Szkoła Podstawowa numer 3 w Lubartowie
 

37. ŚPIĄCA KRÓLEWNA, Aleksandra Ściebura, klasa II, Szkoła Podstawowa numer 31 w Lublinie