Muzeum w listopadzie – godziny i wytyczne

30 października 2020
Fotografia pozioma. Barokowa rzeźba plenerowa przedstawiająca putto – nagiego, pulchnego chłopca. Dziecięca postać siedząca na cokole stworzonym z fal i morskich roślin, skręcona ekspresyjnie w lewą stronę. Na głowie burza loków. Twarz życzliwa, pyzata. Nadęte policzki dotykają muszli trzymanej w wyciągniętych do przodu rączkach.  Przy pleckach mała płetwa. Na cokole, po lewej napis Val d’Osne Paris.

Jesień w parku

Fotografia pozioma. Barokowa rzeźba plenerowa przedstawiająca putto – nagiego, pulchnego chłopca. Dziecięca postać siedząca na cokole stworzonym z fal i morskich roślin, skręcona ekspresyjnie w lewą stronę. Na głowie burza loków. Twarz życzliwa, pyzata. Nadęte policzki dotykają muszli trzymanej w wyciągniętych do przodu rączkach. Przy pleckach mała płetwa. Na cokole, po lewej napis Val d’Osne Paris.

W listopadzie wszystkie ekspozycje Muzeum Zamoyskich w Kozłówce będą czynne od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 15:00, z wyłączeniem 1 i 11 listopada.   

We wnętrzach muzealnych nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa: obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz zachowania dystansu społecznego.

Pałac można zwiedzać w grupach do 8 osób pod opieką pracownika, z odtworzeniem nagrania przewodnika. Powozownię, Galerię Sztuki Socrealizmu i Kaplicę pałacową można zwiedzać indywidualnie – maksymalna liczba osób przebywających jednocześnie na poszczególnych wystawach wynosi:

Powozownia – do 10 osób
Galeria Sztuki Socrealizmu – do 20 osób
Kaplica pałacowa – 30 osób
Pokój Księdza Stefana Wyszyńskiego – 2 osoby


Bilety wstępu można nabyć on-line lub w kasie muzeum (cennik biletów).
Park jest czynny dla zwiedzających od 9:00 do zmierzchu. Podczas spacerów należy zachować dystans minimum 1,5 metra od innych osób.
Pełen regulamin zwiedzania

 

 

 

Alert Systemowy