Weekend seniora z kulturą

28 września 2019
kulturka

28–29 września (sobota-niedziela), w godzinach 10:00–16:00

W dniach 28–29 września odbędzie się dziewiąta edycja weekendu kultury dla seniorów, organizowana przez instytucje kultury, a inicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Akcja „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

W tym roku Muzeum Zamoyskich przygotowało specjalną ofertę dla zwiedzających powyżej 60 roku życia: w dniach 28–29 września będą mogli kupić bilet do pałacu jedynie za 6 zł.

Dodatkowo w niedzielę, 29 września, o godzinie 12:00 proponujemy oprowadzanie kuratorskie w Galerii Sztuki Socrealizmu (koszt: cena biletu do Galerii - bilet normalny 8 zł; ulgowy 4 zł). Udział w oprowadzaniu wymaga wcześniejszej rezerwacji pod numerem 81 852 83 10 (ilość miejsc ograniczona, max 40 os.).

Zapraszamy!