Google+

 

Muzeum w sieci         Wirtualne zwiedzanie


 


 

ORGANIZATOR MUZEUM

Wszystkie odwiedziny: 6379624
Unikalne odwiedziny: 6159728


 

„Wrota Lubelszczyzny ” otwarte

WROTA LUBELSZCZYZNY
Informatyzacja Administracji

 

Aby uzyskać dostęp do sieci HotSpot należy: dokonać autoryzacji użytkownika wysyłając SMS o treści TC.LUBELSKIE na numer 70068 (koszt wysłania wiadomości to 0,61 PLN z VAT). Otrzymany kod potwierdzający jest hasłem dostępowym do usługi za pomocą którego można dokonać wielokrotnego logowania do systemu w obrębie wszystkich punktów HotSpot wybudowanych w ramach projektu „Wrota Lubelszczyzny” – nie istnieje konieczność wysyłania SMSa po każdorazowym zakończeniu sesji. Ponowne wysłanie SMSa jest niezbędne tylko w momencie zagubienia kodu potwierdzającego – wówczas wysyłając SMSa otrzymamy nowy kod dostępu do swojego konta.

Jako numer telefonu wpisujemy numer telefonu z którego został wysłany SMS z liczbą 48 z przodu np. jeśli SMS został wysłany z numeru 699123456 to w polu numer telefonu należy wpisać 48699123456, zaś w pole kod dostępu otrzymany kod dostępu dużymi literami.

Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange, Play. Usługę SMS obsługuje Dotpay.

Wymaganym przez Prezesa UKE warunkiem świadczenia bezpłatnej usługi dostępu do Internetu jest wprowadzenie następujących minimalnych ograniczeń:

  1.  Wysyłanie i odbieranie danych z maksymalną prędkością połączenia – nie więcej niż 512kbit/s.
  2. Czas jednorazowej sesji w ramach dostępu nieodpłatnego nie będzie dłuższy niż 60 minut, przy czym ograniczenie połączenia dotyczyć będzie:
    • urządzenia końcowego lub
    • użytkownika, jeżeli będzie on rejestrowany.
  3.  Miesięczny limit transferu danych – nie więcej niż 750 MB dla użytkownika.
  4. Przyznanie użytkownikowi lub urządzeniu końcowego indywidualnego kodu dostępu do sieci Internet w celu rozliczenia ograniczeń.