Google+

 

Muzeum w sieci         Wirtualne zwiedzanie


 


 

ORGANIZATOR MUZEUM

Wszystkie odwiedziny: 5480368
Unikalne odwiedziny: 5290316

3 grudnia

„Karma Wraca II” – Jest wiele osób i instytucji, którym pomagamy przez cały rok i jesteśmy szczęśliwi, że możemy to robić. 3 grudnia (ostatni dzień sezonu turystycznego w Kozłówce) chcielibyśmy jednak pomóc Istotom, które same nie mogą powiedzieć, co je boli, trapi, cieszy, co czują… Zbliża się zima, trudny czas dla czworonogów, dlatego z Państwa pomocą chcemy odmienić los bezdomnych zwierząt z naszego regionu. W tym dniu każda osoba, która przekaże dary dla psiaków ze schroniska w Nowodworze, w godz. 10–15 zwiedzi pałac ZA DARMO. Dary będą zbierać wolontariusze w punkcie informacyjnym w budynku Kasy Muzeum. Potrzebne są przede wszystkim smycze, obroże, szelki, koce, legowiska, krople na kleszcze i karma.

Prosimy o pomoc także sklepy z akcesoriami dla czworonogów oraz producentów jedzenia dla zwierząt – w zamian proponujemy atrakcyjne formy reklamy (szczegóły pod nr telefonu: 81 8528318 oraz mailowo: promocja@muzeumzamoyskich.pl).

Ponadto dzięki „Wolontariatowi Schroniska dla Psów w Nowodworze” odwiedzi nas kilka psiaków, z którymi będzie można udać się na spacer po naszym parku i uzyskać informacje, jak można adoptować zwierzaka. To dla nas wyjątkowy dzień, który łączy przyjemne zwiedzanie pięknego pałacu z pożytecznym działaniem na rzecz psów i kotów.

A w tym wszystkim pamiętajmy o jednej zasadzie: Karma wraca!