Google+

 

Muzeum w sieci         Wirtualne zwiedzanie


 


 

ORGANIZATOR MUZEUM

Wszystkie odwiedziny: 5170255
Unikalne odwiedziny: 4990063

Zapisy na grę terenową

W roku 1870 Aniela poślubiła starszego syna Jana Zamoyskiego i Anny z Mycielskich, Konstantego. Prezentem dla nowożeńców była Kozłówka – majątek przekazany Konstantemu przez ojca. Z zachowanych opisów i wspomnień Aniela jawi się jako osoba łagodna i dobra, lubiana przez rodzinę, przyjaciół oraz służbę i pracowników majątku. Aniela Zamoyska nie urodziła Konstantemu następcy. Opiekowała się natomiast siostrzenicami Konstantego, Izabelą i Zofią Wodzickimi. Pierwsza ordynatowa na Kozłówce zmarła w roku 1917 i jest, wraz z mężem, pochowana w kaplicy cmentarnej Zamoyskich w Kamionce.

Zapraszamy do uczestnictwa w grze terenowej, która przybliży postać Anieli oraz pozwoli spojrzeć na pałac i jego otoczenie z zupełnie innej strony. Zabawa przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla par, jak i całych rodzin. Każdy uczestnik będzie musiał się wykazać spostrzegawczością, refleksem oraz… talentem muzycznym. Na najlepszych czekają ciekawe nagrody.

Zgłoszenie – promocja@muzeumzamoyskich.pl w dniach 13–27 lipca (liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń) – należy podać imiona i nazwiska wszystkich członków zespołu oraz nr telefonu.

Termin gry – 29.07.2017 r., godz.12.00
Zespoły – do 5 os. (w wieku 1–99 lat)
Całość trwania – 3h
Koszt uczestnictwa – cena karnetu dla każdej osoby (płatność w kasie w dniu zabawy)
Nagrody – wydawnictwa Muzeum, gadżety, nagrody niespodzianki